• Specjaliści od komunikacji wizualnej
    i wyposażenia powierzchni
    komercyjnych

O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy bezpośrednim producentem
oznakowań i mebli ekspozycyjnych

Pomożemy Ci na każdym etapie rozwoju produktu, od projektu, przez produkcję, po montaż.
Realizujemy zlecenia wysokonakładowe, a także nietypowe zamówienia.

 

Firmę MABIT tworzy zespół doświadczonych, ambitnych i kreatywnych specjalistów z wielu dziedzin. Od 1997 roku dostarczamy rozwiązania w zakresie wyposażenia wnętrz i kompleksowego oznakowania powierzchni komercyjnych. Naszym nadrzędnym celem jest najwyższa jakość i nieszablonowe rozwiązania.

 

Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym w zakresie obróbki tworzyw sztucznych, metali, drewna i druku. Projektujemy, konstruujemy i zarządzamy procesami, aby efektywnie radzić sobie z każdym wyzwaniem, gwarantując przy tym wysoką jakość i krótkie terminy realizacji.

 

 

Jak możemy Ci pomóc?

Elastyczne i kreatywne podejście,
które pozwoli Ci spać spokojnie

Z powodzeniem realizujemy multitechnologiczne procesy, łącząc szeroką gamę materiałów. Można się od nas spodziewać otwartości, zrozumienia, wsparcia w realizacji wszelkich zadań, zarówno w ujęciu kompleksowym jak i elementarnym.

 

Posiadamy własne studio projektowe, zaplecze produkcyjne oraz własny transport i ekipy montażowe. W produkcji wykorzystujemy urządzenia ślusarskie, stolarskie, drukujące, a także wiele maszyn CNC. Nie pozostajemy obojętni również wobec tradycyjnych metod obróbki materiałów. Często są one najlepszym uzupełnieniem nowoczesnych technologii.